Sklep internetowy z firankami i zasłonami

img

500 369 100

(33) 482 00 77

(dni robocze 9 - 15)

Pokaż koszyk suma: 0,00 zł
ocen
img
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Odbierz rabat 5% na zakupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail korespondencji handlowej w postaci newslettera.
Pole wymagane

Zwroty i reklamacje

KLIKNIJ TUTAJ i pobierz formularz zwrotu towaru (odstąpienia od umowy)

Formularz zwrotu towaru możesz sporządzić także odręcznie.

Prosimy w formularzu wskazać numer rachunku bankowego, na który ma nastąpić zwrot środków.

Formularz zwrotu towaru włóż do środka przesyłki (nie ma potrzeby wysyłać skanu na email).

Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem.

Adres do zwrotu towaru:

firaneo.pl

ul. Podchorążych 7/26

43-300 Bielsko-Biała

1. ODSTĄPIENIE OD UMOWY NA ODLEGŁOŚĆ

Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu do Sprzedawcy.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest Produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb

( tj. firany szyte na zamówienie, przerabiane, skracane z fabrycznych rozmiarów i cięte z metra według indywidualnego zamówienia konsumenta )

jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy.

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych od objęcia Produktu w posiadanie lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów wskazanych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem, na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną na powyższy adres do zwrotów, lub pocztą elektroniczną poczta@firaneo.pl , bądź telefonicznie 500369100.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą. Strony są zobowiązane do zwrotu wzajemnych świadczeń:

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.


2. REKLAMACJE

Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).

Sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli Klient wiedział o wadzie w chwili zawarcia Umowy Sprzedaży.

Jeżeli sprzedany Produkt ma wadę, Klient może żądać wymiany Produktu na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Produkt wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową Sprzedaży Produktu wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową Sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów.

Poinformuj Sprzedawcę że chcesz reklamować towar: pocztą tradycyjną, lub pocztą elektroniczną poczta@firaneo.pl , bądź telefonicznie 500-369-100.

Sprzedawca zamówi kuriera na swój koszt, a reklamowany towar zostanie wysłany na adres: firaneo.pl, ul. Podchorążych 7/26, 43-300 Bielsko-Biała.

W opisie reklamacji prosimy o podanie poniższych informacji – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

- informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;

- żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży;

- danych kontaktowych składającego reklamację.

Koszty wymiany towaru w przypadku reklamacji ponosi Sprzedawca.

Sprzedawca jest obowiązany wymienić wadliwy Produkt na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. W przypadku żądania zwrotu pieniędzy zwrot na rzecz konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie.


Firaneo.pl powrót na stronę główną

 
 
Złap
rabat
 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl